www.xvideosking.me

avgle

KULTURA

„DROGI TOŻSAMOŚCI. OSOBLIWOŚCI KRYMU” – WYSTAWA W RAMACH EUROPEJSKICH DNI DZIEDZICTWA DOSTĘPNA W MUZEUM

W Galerii Muzeum Regionalnego w Radomsku odbył się wernisaż wystawy fotograficznej „Drogi Tożsamości. Osobliwości Krymu”, autorstwa Czesława Polcyna – członka Towarzystwa Fotograficznego im. Edmunda Osterloffa w Radomsku. Wystawa została zorganizowana w ramach Europejskich Dni Dziedzictwa.

W Galerii Muzeum zostały zaprezentowane fotografie, ukazujące specyficzne miejsca Krymu m.in. okolice miasta Sudak, Kanionu Krymskiego oraz najbardziej znane masywy górskie: Gór Aj – Petri, Gór Demerdżi, a także piękne zakątki nad Morzem Czarnym.

Szczególną uwagę należy zwrócić na formy drzew, które są charakterystyczne dla Krymu. Ekspozycja to bogactwo kolorów tamtego świata, dzięki zdjęciom pejzażowym wykonanym najczęściej o świcie lub późnym popołudniem.

Czesław Polcyn fotografią interesuje się od czasów szkoły średniej, to zainteresowanie przerodziło się w wielką pasję powiązaną z licznymi podróżami. W 1979 r. ukończył kurs instruktora fotografii w Katowicach. Fotografie artysty przedstawiają nie tylko zabytkową kulturę materialną krajów Europy, Azji i Afryki, ale także piękno przyrody i ludzi mieszkających w tych jakże odległych dla nas miejscach. Czesław Polcyn jest autorem licznych wystaw i prelekcji multimedialnych oraz laureatem wielu nagród i wyróżnień. Ostatnim przedsięwzięciem artysty był wydany w 2011 r. album „Ziemia Radomszczańska”.

Wystawa będzie prezentowana do końca września 2019 r.

(info: Muzeum Regionalne w Radomsku)

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close
Puls Radomska

FREE
VIEW
mormon gets cock sucked.xnxx cute busty girl riding dildo on cam.