SPORT

DWA ZWYCIĘSTWA UMLKS RADOMSKO NA INAUGURACJĘ II RUNDY

Drużyny UMLKS Radomsko w tenisie stołowym rozegrały pierwsze mecze II rundy rozgrywek ligowych odnosząc ważne zwycięstwa.

W hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul Kościuszki w Radomsku występujący w III lidze panowie pokonali KTS Sieradz. Punkty zdobyli: Bogdan Kokosiński, Ireneusz Grodek, Krzysztof Wieczorek, Tomasz Stępień.

Z kolei drugoligowe dziewczęta wygrały na wyjeździe w Łobudzicach z Kusym, a punktowały: Patrycja Mazurek, Kinga Więcławska, Dominika Pluta oraz Aleksandra Niemiec. Po tych meczach panowie są na 7., a panie na 5 miejscu w ligowych tabelach.  – Nasi trzecioligowcy odniesionym zwycięstwem praktycznie zapewnili sobie utrzymanie w lidze. Natomiast kobiety udowodniły, że po pierwszej rundzie poprawią swoją lokatę w tabeli – zauważa trener Jacek Kawka. – Kolejny mecz bez porażki zanotowała Patrycja Mazurek. Z dobrej strony pokazała się Kinga Więcławska, która zdobyła kolejne ligowe punkty. Na uwagę zasługuje to, iż Kinga jest jeszcze kadetką, dlatego jej sukcesy bardzo cieszą – dodaje J. Kawka.

 

Pokaż więcej
Carisma 2

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close
Close
Puls Radomska

FREE
VIEW