Dzieci z Publicznego Przedszkola nr 9 wystąpiły dla mamy i taty [FOTO]

Reklama

26 maja w radosnym nastroju, przedszkolaki z Publicznego Przedszkola nr 9 w Radomsku przygotowały niezapomniany występ artystyczny dla swoich ukochanych rodziców z okazji Dnia Mamy i zbliżającego się Dnia Ojca.


Dzieciaki zaprezentowały się na scenie widowiskowej Miejskiego Domu Kultury.

Maluchy, ubrane w kolorowe stroje, nie mogły się doczekać momentu, w którym zaprezentują swoje umiejętności przed swoimi najważniejszymi gośćmi. Na scenie ustawiono dekoracje, które nadawały wyjątkowy urok całemu występowi.

Dzieci recytowały wierszyki i śpiewały radosne piosenki o miłości do swoich rodziców z pełnym zaangażowaniem. Ich słowa były pełne uczucia i czułości, sprawiając, że serca obecnych rodziców biły mocniej. W trakcie występu nie zabrakło również tańców i układów choreograficznych.

Podczas występu, na twarzach rodziców malowały się wzruszenie i duma. Widząc swoje dzieci na scenie, śpiewające, recytujące i tańczące z takim zaangażowaniem, nie mogli powstrzymać się od łez. Było to dla nich niezwykle ważne i wzruszające doświadczenie, które na długo pozostanie w ich sercach. Dzisiejszy występ to wspaniałe doświadczenie dla dzieci, które uczą się współpracy, zdobywają pewność siebie, prezentując swoje talenty.

Po zakończeniu występu przedszkolaki otrzymały gromkie brawa od dumnych rodziców. Rodzice zaś otrzymali od dzieci ręcznie robione upominki. Dodatkowo przed wejściem na salę widowiskową rodzice mogli przeczytać piękne wiersze z życzeniami ułożonymi przez ich pociechy.

 


Czytaj też: Przedszkolaki mają pomysł na zdrowie. Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego [FOTO]

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD