MEBIN

Era Travel zaprasza na rajd w poszukiwaniu pieczonego ziemniaka

Jubiler Ako

W złotą polską jesień wkraczamy z pięknymi widokami, w miłym towarzystwie i ze smakiem pieczonego ziemniaka. ERA Travel zaprasza na rajd pieszy „W poszukiwaniu pieczonego ziemniaka”. W niedzielę, 26 września.

Na odważnych zdobywców czeka najwyższe naturalne wzniesienie województwa łódzkiego – Fajna Ryba (347 m.n.p.m.) oraz równie ciekawe i wymagające: Góra Kozłowa, Góra Krzemycza i Bukowa Góra. W Stanicy Harcerskiej w Białym Brzegu na uczestników rajdu przy integracyjnym ognisku będzie można wymienić się anegdotami z trasy i delektować się jesiennym przysmakiem – ziemniakami pieczonymi w ognisku.

Trasa rajdu: Góry Suche – Fajna Ryba – Góra Kozłowa – Bukowa Góra – Biały Brzeg. Przewidywany czas marszu to około 5 godzin.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc (50 osób) osoby zainteresowane udziałem w rajdzie proszone są o wcześniejsze zapisy. Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 20 września 2021 roku pod nr telefonu (44) 685 89 40 w godzinach pracy Starostwa Powiatowego w Radomsku (7.30 – 15.30). Zgłoszenia można również dokonywać mailowo: turystyka@radomszczanski.pl.


Czytaj też: Radomszczański Festiwal Kolarsko-Biegowy ESBANK GO 3

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

FREE
VIEW