Excellence Fiap Polska 3 wernisaż wystawy w MBP w Radomsku [FOTO]

Reklama

W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Radomsku w piątek, 10 marca miał miejsce wernisaż wystawy “Excellence Fiap Polska 3”.


Wystawa fotograficzna prezentuje prace polskich członków Międzynarodowej Federacji Sztuki Fotograficznej. Na wystawie znalazły się prace 20 autorów. Wystawę odwiedził Tomasz Sobczak, pomysłodawca wydarzenia, który przyjechał z grupą fotografików z Tarnowa. Był również Cezary Dubiel ze Szczecina, jedyny w Polsce fotograf uhonorowany potrójnym diamentem FIAP.

Wystawę odwiedził Krzysztof Zająć z Kielc jeden z autorów zdjęć. Byli również fotograficy z Bełchatowa, z otwARTej grupy twórczej foto Pozytywu oraz ciekawa świata, analizująca każdy centymetr prezentowanych fotografii młodzież foto Pozytywu. W ten wieczór była możliwość porozmawiania o fotografii, sztuce wizualnego przekazu. O drodze, jaką trzeba przebyć by zaistnieć w świecie FIAP.

Dziękujemy Anicie Janczak dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Radomsku za możliwość prezentacji fotografii i propagowaniu sztuki fotograficznej w naszym mieście. Dziękujemy również Marcie Drzazga i pracownikom biblioteki za pomoc w ekspozycji tej wystawy. Dziękuje serdecznie tym wszystkim miłośnikom fotografii, którzy chcieli być z nami w to wyjątkowe piątkowe popołudnie. To właśnie dzięki takim ludziom, którzy cenią sobie wysublimowaną sztukę fotograficzną warto organizować ponadlokalne wystawy o tak dużym poziomie estetycznym – mówił Marcin Kwarta, prezes fundacji Foto Pozytyw, który przygotował wystawę.

Zgromadzone na wystawie fotografie będzie można oglądać w MBP do końca marca.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD