EXTREME PAINTBALL TO NIE JEST BEZMYŚLNA ZABAWA W WOJNĘ. PRZEKONAJ SIĘ O TYM 11 SIERPNIA

Reklama

W czwartek 11 sierpnia odbędzie się w Radomsku Pierwsza Otwarta Gra w Extreme Paintball. Impreza zostanie zorganizowana w hali przy ulicy Kościowa 24a, dostosowanej do tego typu rozgrywek.

IMG_0052

– Będzie to impreza z dużą dawką adrenaliny, gdzie można poczuć się jak prawdziwy komandos oraz wykazać się zmysłem stratega – mówi Adrianna Wrona-Zyskowska z Extreme Paintball.

Impreza odbędzie się na terenie zadaszonej hali o powierzchni ponad 1100 metrów kwadratowych.

– Hala jest w całości przygotowana do tego, by zapewnić graczom maksimum paintball’owej zabawy. Przemierza się tu ciemne uliczki i eksploruje opuszczone budynki, by uwolnić zakładników, podłożyć ładunki lub skutecznie pokonać przeciwnika – wyjaśnia Adrianna Wrona-Zyskowska. – Mimo że wykorzystywana w grach amunicja to tylko farba, odczuwa się każde trafienie.  To nie jest zabawa w stylu “Rambo”. Sukces gwarantuje inteligencja, szybkość myślenia, zdecydowanie i determinacja, a nie tylko siła, prędkość, czy też zwinność – dodaje.

IMG_0002

Początkujący gracze najpierw przechodzą szybki kurs ze znajomości sprzętu, zachowania się na polu i zasad bezpieczeństwa, dzięki temu gra jest w 100 procentach bezpieczna.

– Jesteśmy pomysłodawcami i organizatorami jedynego w Radomsku paintballa na hali. Na czym polega zabawa? Na zebraniu grupki znajomych, gotowych na szaleństwo i zabawę, następnie na rozegraniu prawdziwego pojedynku na kule wypełnione farbą. Gra daje możliwości ustalenia wielu zasad i reguł, ale najważniejsze to nie dać się zestrzelić i trafić w jak największą liczbę przeciwników z rywalizującej drużyny – wyjaśnia Adrianna Wrona-Zyskowska.

W grze mogą brać udział nawet 8-letnie dzieci.

Szczegółowe informacje można znaleźć TUTAJ

(info: materiały organizatora)

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD