Ferie na półmetku w MDK w Radomsku [FOTO]

Reklama

Za nami półmetek ferii zimowych. Podczas pierwszego tygodnia ferii animatorzy z Miejskiego Domu Kultury w Radomsku zapewnili dzieciom i młodzieży szereg atrakcji.


To był tydzień pełen kreatywności, zabawy i niezapomnianych wrażeń! Przez ostatnie dni dzieci przeżywały prawdziwą przygodę w Magicznej Pracowni, gdzie na warsztatach “Świecące w Ciemności” prowadzonych przez Karolinę Mysłek-Studniarczyk tworzyły niezwykłe dzieła sztuki. W międzyczasie, pod okiem Joanny Dudek, mali artyści odkrywały tajemnice filcowego rękodzieła, tworząc własne niepowtarzalne prace.

Ale to jeszcze nie koniec! Podczas warsztatów animacji poklatkowej “Witajcie w naszej bajce”, prowadzonych przez Martę Renik, dzieciaki odkrywały magiczny świat tworzenia filmowych historii krok po kroku. A jakby tego było mało, pod opieką Sebastiana Pierzchalskiego uczestniczyły w aktywnych grach i zabawach w Krainie Kłamczuchów.

MDK nie zapomniał również o warsztatach teatralnych. Pod okiem Anity Pawlak-Zygmy, dzieciaki zanurzały się w świat dramatu i sztuki aktorskiej w Akademii Teatralnej. Wcielając się w różnorodne postaci i eksplorując różne techniki teatralne, nasze małe talenty rozwijały swoje umiejętności scenicznego wyrazu.

Ale nie tylko twórcza aktywność wypełniała nasz tydzień. Wyruszyliśmy również w podróż do Łodzi, gdzie zwiedzaliśmy fascynującą Ulicę Żywiołów oraz Orientarium ZOO.

A na sali kinowej, zrelaksowani i pełni wrażeń, oglądali ulubione Bajkowe Poranki Filmowe oraz Kino Familijne.Czytaj też: Konkurs “Zimowa Krzyżówka z Era Travel i ERA Smaku”

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD