Luxbud

Filmowa Noc Horrorów w MDK

Polonaisse

Kino Pasja w Miejskim Domu Kultury zaprasza miłośników mocnego kina na “Noc horrorów”. Maraton strasznych filmów zaplanowany jest na sobotę, 30 października o godz. 20.


20.00 – “Censor” / 2D napisyreż. Prano Bailey-Bond, horror, Wielka Brytania 2021, 84 minut, od 15 lat

Deszczową i mglistą Wielką Brytanię zalewa fala morderstw. Według rządu wzrost przestępczości ma związek z video nasties rozpowszechnionymi w kraju na nielegalnych kasetach VHS. Enid, skrupulatna cenzorka, której zadaniem jest wycięcie najbrutalniejszych scen z filmów, pracuje z zaangażowaniem i poświęceniem. Kiedy na jednej z recenzowanych kaset rozpoznaje swoją zaginioną przed laty siostrę, próbuje za wszelką cenę odkryć kim jest tajemnicza kobieta. Enid powoli zatraca się w wyimaginowanych obrazach, które zaczynają stawać się jej rzeczywistością. Czy kobieta znajduje się w wyreżyserowanym filmie, czy może to w niej kryją się prawdziwe koszmary?


21.45 – “Ty jesteś następna” / 2D napisyreż. Simon Barrett, horror, USA 2021, 93 minut, odd 15 lat

Grupa uczennic prestiżowej szkoły w ramach niewinnej zabawy odprawia tajemniczy rytuał wywoływania duchów. W kolejnych dniach dziewczyny, jedna po drugiej, zaczynają znikać w niewyjaśnionych okolicznościach.


23.30 – “The Night” / 2D napisyreż. Kourosh Ahari, horror, USA / Iran 2020, 105 minut, od 15 lat

Młode małżeństwo zmęczone wyczerpującą podróżą decyduje się na przystanek na jedną noc w znajdującym się na obrzeżach miasta hotelu. Szybko okazuje się, że są jedynymi gośćmi tego kryjącego wiele sekretów miejsca. Z czasem wychodzi na jaw, że dużo mroczniejsze tajemnice mają przed sobą jednak sami małżonkowie. Złowroga siła mieszkająca w budynku, jest gotowa zrobić wszystko, aby nie wypuścić ze swojego terenu zagubionego małżeństwa i zmusić obydwoje do ujawnienia swojego prawdziwego oblicza.

 

Bilety: 39 zł karnet za 3 filmy
17 zł normalny, 15 zł ulgowy, 14 zł grupowy

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD