Luxbud

Już jest lista projektów 6. edycji Budżetu Obywatelskiego

Polonaisse

Dron antysmogowy, boisko wielofunkcyjne, kastracja bezdomnych zwierząt czy budowa parkingu. To tylko niektóre z pomysłów na realizację tegorocznego Budżetu Obywatelskiego. Do tegorocznego głosowania wpłynęło 17 różnych projektów. Wstępna ocena wniosków już się zakończyła – wszystkie zgłoszone wnioski przeszły pozytywnie weryfikację formalną. Wczoraj odbyło się spotkanie członków Zespołu Konsultacyjnego, na którym zapoznali się oni z propozycjami mieszkańców.

Spotkanie Zespołu Konsultacyjnego miało miejsce w środę, 20 października, w sali obrad urzędu miasta. Członkom zespołu zostały przedstawione wszystkie projekty zgłoszone do 6. edycji Radomszczańskiego Budżetu Obywatelskiego wraz z ich oceną formalną. Każdy ze zgłoszonych wniosków weryfikację wstępną przeszedł pomyślnie.

W następnej kolejności zostały one przekazane do wydziałów merytorycznych, gdzie weryfikowane będą tym razem pod kątem merytoryczno-finansowym. Jeżeli na etapie oceny merytorycznej zostaną stwierdzone jakieś braki uniemożliwiające przejście do weryfikacji szczegółowej projektodawca zostanie wezwany do ich uzupełnienia.

Pełna lista projektów dostępna jest na stronie Urzędu Miasta


Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD