Reklama
LOKALNI SPOŁECZNICYZ ŻYCIA MIASTA

FINAŁ SZLACHETNEJ PACZKI. DARY DOCIERAJĄ DO RODZIN

Dobiega końca tegoroczna edycja ogólnopolskiej akcji ph. Szlachetna Paczka. W Radomsku dary od darczyńców trafią do 38 rodzin terenu miasta i okolic. Część rodzin została obdarowana już dziś. Łzy wzruszenia były z każdej strony – przyznaje Beata Turek, liderka akcji z Radomska.

Radomszczański sztab Szlachetnej Paczki znajduje się w Zespole Szkół Elektryczno – Elektronicznych w Radomsku. Stamtąd prezenty „wyjeżdżają” do rodzin. – W tym roku wolontariusze odwiedzili ponad 60 rodzin. 38 rodzin otrzymało swoich darczyńców. Powiem szczerze, na dwie rodziny czekaliśmy do samego końca. Dwa dni przed finałem nie mieliśmy jeszcze dla nich darczyńców. Najważniejsze jednak, że wszystko zakończyło się dobrze – zauważa Beata Turek.

Potrzebujący najbardziej oczekiwali darów w postaci żywności i chemii. Potrzebny był również opał, leki, sprzęt AGD. – Podczas przekazywania paczek łzy wzruszenia towarzyszą obu stronom. Powiem tak, te rodziny, które już dziś otrzymały Szlachetną Paczkę nie myślały, że  będzie taki ogrom prezentów – zauważa B. Turek. – To cieszy, daje wiarę w ludzi, czyli darczyńców i motywuje do działań na rzecz innych osób – dodaje liderka radomszczańskiej Szlachetnej Paczki.

 

 

Tagi
Pokaż więcej
Reklama

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close
Puls Radomska

FREE
WIDOK