Gala Tymex Boxing Night 22 w Radomsku! Na ringu zmierzą się Arab vs Zadyma

Reklama

Gala boksu “Tymex Boxing Night 22” już 17 września w Radomsku. Na ringu swoje rękawice skrzyżują Robert „Arab” Parzęczewski i Tomasz „Zadyma” Gromadzki.


Już 17 września na gali Tymex Boxing Night 22 ” Bokserski Banger” w Radomsku dojdzie do hitowego starcia pięściarzy grupy Tymex Boxing Promotion. Transmisja w TVP Sport.

Starcie ARAB vs ZADYMA to odpowiedź na zapotrzebowanie kibiców na walki polsko-polskie o dużym potencjale emocji i nieprzewidywalności, jeśli chodzi o wynik. Zawodnicy Tymexu Boxing Promotion swego czasu ze sobą sparowali, ale nigdy nie doszło do oficjalnego pojedynku.

To będzie wieczór mocny ciosów i szalonych wymian. Musisz to zobaczyć! – zapraszają organizatorzy.

Tymex Boxing Night 22: ” Bokserski Banger ” powrót Parzęczewskiego! Gromadzki chce sprawić niespodziankę!

Dla Roberta Parzęczewskiego to będzie pierwsza walka w tym roku i jednocześnie powrót po blisko 4 latach do kategorii półciężkiej. To w tej wadze pięściarz Tymexu był blisko pojedynku o Mistrzostwo Świata!

Byłem kiedyś wysoko w rankingach największych federacji bokserskich. Wierzę, że nic straconego i wdrapię się na szczyt. Myślę, że kibice będą zadowoleni. Szykuje się ciekawa i fajna walka. Prawie pół roku temu miałem operację lewej ręki, w kwietniu zacząłem się ruszać, a w maju pojawiłem się na Śląsku u Kuby Chyckiego i Marcina Gandyka, by przeprowadzić testy i badania oraz rozpocząć porządna robotę. Wkrótce przyszedł czas na normalne treningi bokserskie pod okiem Grzegorza Krawczyka. A kiedy pojawiła się oferta walki z Tomkiem Gromadzkim, przyjąłem ją bez oporów. Nie wybieram przeciwników – przyznał Robert Parzęczewski (28-2, 17 KO), który definitywnie opuszcza wagę super średnią.

17 września na gali, organizowanej wspólnie z MB Promotions  i Queensberry Polska, czeka go trudne wyzwanie, bowiem przeciwnikiem będzie wojownik toczący bitwy w boksie na gołe pięści na galach GROMDA. To “Zadyma” Gromadzki, na co dzień przedsiębiorca pogrzebowy, jeden z tych pięściarzy, którzy żadnych rywali się nie obawiają. „Zadyma” Gromadzki ostatnią walkę stoczył 3 miesiące temu – wygrał na punkty z Adamem Koprowskim. Już 2 lata minęły od jego ostatniej porażki, ze Stanisławem Gibadło, kolegą z teamu Tymex.

Jak zawsze postaram się wszystkich miło zaskoczyć. Zostawię serce w ringu i postaram się zwyciężyć. Do tej pory nigdy nie było pomysłu na zestawienie walki Gromadzki vs Parzęczewski. Może nie jestem najlepszy w Polsce w wadze półciężkiej, ale dam dobrą walkę. Nie będzie żadnych kalkulacji, tylko walka na całego! Zaproponowane warunki są dobre, więc boksujemy. Faworytem jest Robert, ale postaram się go zaskoczyć! – stwierdził Tomasz Gromadzki.

 

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD