Z ŻYCIA MIASTA I POWIATUZ ŻYCIA POWIATU

GMINA GOMUNICE WYPOWIADA WOJNĘ DOPALACZOM

Dostrzegając nasilający się problem Gmina Gomunice w innowacyjny sposób spróbuje wytłumaczyć młodzieży szkodliwość dopalaczy. W tym celu organizuje akcję społeczną pn. „Hejtujemy Dopalacze – Edukacyjna Akcja Profilaktyki Antynarkotykowej”.  Wydarzenie odbędzie się 29 marca o godz. 11.00 w hali sportowej w Gomunicach.

Gomunice są pierwszą gminą w województwie łódzkim, inicjującą walkę z tym groźnym zjawiskiem w ramach akcji muzyczno – edukacyjnej, której przesłaniem jest profilaktyka i promowanie walki z uzależnieniami. – Wystąpi zespół Roan. Zespół specjalnie na potrzeby akcji „Hejtujemy dopalacze” nagrał piosenkę „Naturalna moc”, w której przekonuje, że niebezpieczna moc nie pozwala spać, prosząc o pomoc w uwolnieniu się od uzależnienia, które czyni człowieka niewolnikiem – zauważa wójt Paweł Olejniczak.  Koncert odbędzie się 29 marca o godz. 11.00 w hali sportowej w Gomunicach – dodaje.

Wydarzenie organizowane jest przy współpracy z Komendą Powiatową Policji i Starostwem Powiatowym w Radomsku. Patronatem objął je Marszałek Województwa Łódzkiego – Grzegorz Schreiber.

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close
Close
Puls Radomska

FREE
VIEW