Reklama
KOMBIT-kasy
SPORTZ ŻYCIA MIASTA

HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ JUŻ 29 WRZEŚNIA

Halowy Turniej Piłki Nożnej RCO CUP 2019 to impreza sportowa skierowana do amatorskich drużyn z terenu Powiatu Radomszczańskiego. Turniej rozegrany zostanie na Powiatowej Hali Sportowej w Radomsku 29 września w godzinach 14.00 – 19.00. Patronat honorowy nad imprezą objęła Starosta Radomszczański Beata Pokora. Medialny m.in. redakcja gazety „Pomiędzy Stronami” oraz portalu: www.pulsradosmka.pl

– Oprócz zabawy na boisku uczestnikom turnieju zapewniony będzie stały dostęp do strefy wypoczynku z cateringiem oraz możliwość gry FIFE w specjalnie przygotowanym na ten cel pomieszczeniu. Dla kibiców przewidziano darmowy wstęp na ściankę wspinaczkową, kącik kreatywnych zabaw dla dzieci oraz kącik kawowy dla dorosłych – zauważa Dawid Nowak, kierownik PHS w Radomsku.

Stawką turnieju jest Voucher o wartości 2 tys. złotych  ufundowany przez firmę RCO Sp. z o.o. do wykorzystania na Powiatowej Hali Sportowej w sezonie rozgrywkowym 2019/2020.

Firma RCO Sp. z o.o. ufundowała także nagrodę specjalną o wartości 1tys. złotych dla ulubieńców publiczności czyli dla drużyny z najgorętszym dopingiem podczas trwania całego turnieju.

Szczegóły dotyczące imprezy można znaleźć na stronie internetowej hala.radomszczanski.pl oraz wydarzeniu na fb.

 

 

Pokaż więcej
Reklama

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close
Puls Radomska

FREE
VIEW