Hanna Zdanowska w Radomsku wspiera Magdalenę Spólnicką [FILM]

Reklama

Prezydent Łodzi Hanna Zdanowska przyjechała dzisiaj (26 września) do Radomska aby wesprzeć kandydującą do sejmu Magdalenę Spólnicką (Koalicja Obywatelska).


Na spotkanie wyborcze zorganizowane na placu 3 Maja przybyło wielu radomszczan. Na początku Hanna Zdanowska argumentowała dlaczego w nadchodzących wyborach warto oddać głos na Magdalenę Spólnicką.

Przyjechałam tutaj, aby wesprzeć moją kandydatkę i porozmawiać o rzeczach ważnych. Nadchodzące wybory to czas decyzji, jakim krajem w przyszłości będzie Polska. To jest czas kiedy musimy dokonać zmiany, musimy zrobić to wszyscy razem. Magda chce integrować, łączyć, rozwijać swoją małą ojczyznę. Teraz jest czas na zmiany, tak abyśmy wszyscy poczuli się gospodarzami swojej ojczyzny – mówiła H. Zdanowska.

Budżet Obywatelski i dofinansowanie in vitro. To właśnie te dwa programy działające w Radomsku powstały dzięki pomocy miasta Łodzi.

Nie było łatwo, ale udało się. Dzisiaj dzięki uprzejmości Łodzi i wieloletniej współpracy mamy te programy. Czy in vitro po trzech latach będzie realizowane? Tego nie wiemy. Od 15 października Koalicja Obywatelska obiecuje zdjąć z samorządów finansowanie in vitro. Ten projekt będzie finansowany z rządowych pieniędzy. Z punktu widzenia samorządowca Polska wygląda zupełnie inaczej niż z punktu widzenia posła czy senatora. To wiedza o tym jak powinna wyglądać Polska, powinna być wypadkową każdego środowiska. Dlatego tak ważne jest, aby osoby z doświadczeniem lokalnym mogły decydować o tym w jaki sposób będzie tworzone w Polsce prawo – mówiła dzisiaj M. Spólnicka.

Po krótkiej konferencji prasowej prezydent Łodzi wraz z lokalnymi działaczami PO i sympatykami partii wybrali się na spacer ulicami Radomska. Dzisiaj każdy mógł porozmawiać z Hanną Zdanowską i politykami Platformy Obywatelskiej na temat nadchodzących wyborów.


Czytaj też: Spotkanie w PUP. Jak zostać policjantem?

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD