Chwila oddechu

II Memoriał Janusza Kamińskiego w Podnoszeniu Ciężarów

Polonaisse

W najbliższą sobotę (13 listopada) w Powiatowej Hali Sportowej w Radomsku odbędzie się II Memoriał Janusza Kamińskiego w podnoszeniu ciężarów MASTERS.

W imprezie, która w tym roku zyskała rangę Pucharu Polski, weźmie udział 47 zawodników z całego kraju. Organizatorzy zadbali o wysoki poziom sportowy zawodów – prawo startu w turnieju mają zawodniczki i zawodnicy urodzenia w latach 1991 i starsi, osiągający min 250 pkt (panowie) i 150 pkt (panie) wg tabeli Sinclair-Meltzer-Faber.

Głównym celem zawodów jest upamiętnienie i uhonorowanie znanego działacza sportowego i społecznika – Janusza Kamińskiego.

Zgodnie z programem zawodów oficjalne otwarcie przewidziane jest o godz. 10:30. Swoją rywalizację zawodnicy rozpoczną około godz. 11.00. Ceremonia zakończenia zawodów rozpocznie się około 18.45.

Turniej zostanie przeprowadzony zgodnie z przepisami IWF Masters. Trzy najlepsze zawodniczki i trzech najlepszych zawodników turnieju w kategorii OPEN otrzyma puchary, a wszyscy uczestnicy – okolicznościowe koszulki i medale oraz pamiątkowe dyplomy.

Podczas imprezy odbędzie się także premiera banknotu kolekcjonerskiego 0 Euro Muzeum Drukarstwa Rodziny Kamińskich. Będzie go można nabyć już od godziny 10:00.

Organizatorami turnieju są: Patryk Kamiński, Powiatowa Hala Starostwa w Radomsku oraz Polska Federacja Podnoszenia Ciężarów Masters.


Czytaj też: Liga Szóstek ze stowarzyszeniem Perspektywy

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej
Polonaisse

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD