II Powiatowy Kiermasz Wielkanocny już wkrótce

Reklama

Wielkanocne baby, ciasta i inne przysmaki od Kół Gospodyń Wiejskich, świeża, naturalna wędlina oraz sery od lokalnych producentów, miody od rodzimych pszczelarzy, a także świąteczne dekoracje od rękodzielników, to tylko niektóre z wielkanocnych propozycji, jakie oferowane będą podczas II Powiatowego Kiermaszu Wielkanocnego.


Do świąt pozostało niewiele czasu, a to oznacza, że już planować należy przedświąteczne sprawunki. Doskonałą okazją do zakupu świątecznych ozdób i smakołyków będzie tegoroczny Powiatowy Kiermasz Wielkanocny, który odbędzie się 6 kwietnia (czwartek) w godzinach 12.00-18.00, przed budynkiem Starostwa Powiatowego w Radomsku, ul. Leszka Czarnego 22.

Zapraszamy wszystkich, którzy cenią sobie świeżą, zdrową, produkowaną lokalnie żywność, a nabywając świąteczne ozdoby pragną wprowadzić do swoich domów wyjątkowy, świąteczny klimat – zachęcają urzędnicy Starostwa.

W czasie trwania kiermaszu, swoje wyroby oferować będą Koła Gospodyń Wiejskich, a także rękodzielnicy i  lokalni producenci z powiatu radomszczańskiego. Stragany uginały się będą od tradycyjnie wytwarzanych wędlin, świątecznych wypieków, serów, miodów, pasztetów, jajek, zakwasów na żurki, kugla i wielu innych smakołyków i potraw. Rękodzielnicy przedstawią ofertę pisanek, koszyczków na święconkę i wiele innych ozdób i dekoracji związanych z tradycją oraz kulturą ludową Świąt Wielkanocnych. Będzie to świetna okazja do kupienia wszystkiego, czego potrzebujemy na wielkanocne stoły.


Czytaj też: Złote Gody w Radomsku. Medale dla par małżeńskich

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD