IV Radomszczański Półmaraton w Rudzie [FOTO]

Reklama

Za nami 4. edycja Radomszczańskiego Półmaratonu, która odbyła się w niedzielę, 16 czerwca w Rudzie w gminie Dobryszyce.


Impreza przyciągnęła licznych uczestników z całego powiatu. Radomszczański półmaraton to nie tylko bieg główny na dystansie 21 km (składający się z trzech pętli po 7 km) i 7 km, ale też biegi dla dzieci i nordic walking.

Życzę wszystkim uczestnikom powodzenia, wytrwałości i przede wszystkim satysfakcji z ukończenia biegu. Niech dzisiejszy start będzie dla was źródłem radości i inspiracji do dalszych sportowych zmagań – zwróciła się do uczestników półmaratonu członek zarządu powiatu, Renata Kosela.

Około 70 dzieci pobiegło w trzech kategoriach wiekowych na dystansie 200, 400 i 800 metrów. Po zakończonym biegu otrzymali pamiątkowe medale.

Trasa półmaratonu wiodła przez malownicze tereny powiatu, oferując biegaczom niezapomniane wrażenia. Wydarzenie, którego organizatorem jest Kolarsko-Biegowy Klub Sportowy, stało się doskonałą okazją do integracji lokalnej społeczności oraz promocji zdrowego stylu życia.

Udział w całym wydarzeniu zadeklarowało 150 zawodników.Czytaj też: Młodzi sportowcy z Radomska ze stypendiami prezydenta [FOTO]

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD