www.xvideosking.me

avgle

Z ŻYCIA MIASTA

JAK WYGLĄDAŁO RADOMSKO PRZED II WOJNĄ ŚWIATOWĄ? SPACER BADAWCZY ULICAMI MIASTA

Jaka jest najstarsza dzielnica w Radomsku? Skąd nazwa Kopiec? Jak wyglądało Radomsko przed II Wojną Światową? Gdzie znajdował się Kościół a gdzie ratusz? Na te i inne niezwykle ciekawe pytania odpowiada dziś historyk Agnieszka Kuligowska podczas spaceru badawczego ulicami naszego miasta.

Spacer zorganizowano w ramach konsultacji społecznych na temat zmiany studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta Radomska. W Muzeum Regionalnym pracownicy Referatu Planowa opowiedzieli jak właściwie przygotować i złożyć wniosek do projektu zmiany stadium. Dlaczego to takie ważne? Ponieważ dzięki temu możemy zaplanować i zadecydować jak ma wyglądać Radomsko.

Teraz mieszkańcy mają na to realny wpływ. Swoje pomysły radomszczanie mogą składać drogą tradycyjną do Urzędu Miasta bądź elektroniczną (planowanie@radomsko.pl)
Z racji tego, że zmiana studium obejmie swoim zasięgiem obszar całego miasta dalsza część spaceru przebiega z pokładu autobusowego. To okazja aby poznać nieznane dotąd Radomsko i jednocześnie zastanowić się co w nim zmienić.
Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close
Puls Radomska

FREE
VIEW
mormon gets cock sucked.xnxx cute busty girl riding dildo on cam.