Jaki będzie 29. Finał WOŚP w Radomsku?

Reklama

Finał WOŚP odbędzie się w niedzielę 31 stycznia. W tym roku z Orkiestrą zagrają wolontariusze z 1362 sztabów w Polsce i na całym świecie! Zebrane środki zostaną przeznaczone na zakup nowoczesnych urządzeń medycznych dla oddziałów laryngologicznych i diagnostyki głowy.

Jak co roku z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy zagra Miejski Dom Kultury w Radomsku. Placówka przygotowała wiele atrakcji. Ze względu na aktualną sytuację epidemiczną wydarzenie będzie można oglądać w internecie na stronach internetowych www.kulturamaglos.pl i www.mdkradomsko.pl.

Wydarzenia startują o godz.  8.30 – Puszka czas start. Od godz. 9.30 do 12. 30 w punkcie pobrań na terenie Szpitala Powiatowego w Radomsku będzie można oddać krew.  Od godz. 12 pierwsza w Radomsku sztafeta kolarsko-biegowa wewnątrz budynku „Policz się z cukrzycą”, której organizatorem jest KBKS Radomsko, później “Mundek” zaprasza na trening.

Szczegóły na załączonym plakacie.

Transmisja online na żywo od godz. 16. Spotkamy się m.in. z Akademią Tańca i Sportu Mass Team, Klubem Sportowym „Świt Kamieńsk”, Moniką Bartnik, Michałem „Mundkiem” Dryją, She Only Lies, OSP Bogwidzowy, Morsami z Radomska. Zagrają SKL Blues. Światełko do nieba – Dj Lewy.

Zbiórka będzie prowadzona jak w podobnych latach, tj. z wykorzystaniem puszek kwestarskich, z zachowaniem obowiązujących zasad sanitarnych.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD