MEBIN

Jakub Jędrzejczak odchodzi z Platformy Obywatelskiej

Jubiler Ako

Dalszy ciąg zmian na radomszczańskiej scenie politycznej. W ubiegłym tygodniu rozpadła się miejsko – powiatowa koalicja Wspólnego Samorządu, Razem dla Radomska i Koalicji Obywatelskiej. W miejsce KO wstąpiło Prawo i Sprawiedliwość. Tak istotne zmiany wiążą się również ze zmianami kadrowymi. W ubiegłym tygodniu obecny wicestrosta złożył rezygnację z pełnionej funkcji. Dzisiaj Jakub Jędrzejczak poinformował o odejściu z Platformy Obywatelskiej.

Oto oficjalne oświadczenie polityka:

Ubiegły tydzień był pełen bardzo istotnych dla mojego życia wydarzeń i decyzji.

W mieście i w powiecie przestała istnieć dotychczasową koalicja, skutkiem czego zakończyła się dla mnie możliwość dalszego pełnienia funkcji Wicestarosty Powiatu Radomszczańskiego. Złożyłem rezygnację z dalszego pełnienia tej funkcji, a na najbliższej sesji Rady, w środę, zapadnie decyzja o tym kto ją obejmie.

To nie koniec zmian w moim życiu. Po 15 latach wypełniania mandatu uzyskanego w wyborach i dwudziestu latach pracy na rzecz Platformy Obywatelskiej nastał odpowiedni czas na ustąpienia miejsca młodszym koleżankom/kolegom, którzy na pewno wniosą w działania PO wiele nowych wartości i pomysłów. Zgodnie z wymaganiami rezygnację złożyłem do Przewodniczącego Zarządu Regionu Platformy Obywatelskiej Województwa Łódzkiego.

Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim wspaniałym osobom, z którymi do tej pory mogłem współpracować i życzę powodzenia.


Czytaj też: Wójt Roman Radczyc wstąpił w szeregi Porozumienia

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Puls Radomska

FREE
VIEW