MEBIN

Wójt Roman Radczyc wstąpił w szeregi Porozumienia

Jubiler Ako

Wójt gminy Radomsko Roman Radczyc dołączył do grona partii Porozumienie Jarosława Gowina. Na dzisiejszej konferencji prasowej wicewojewoda łódzki Krzysztof Ciecióra, zadeklarował, że w swojej pracy zawodowej wspiera zarówno miasto Radomsko jak i gminę.

Od samego początku współpraca z wójtem była znakomita, zawsze znajdowaliśmy wspólny język. Dzisiaj nasza współpraca wchodzi na nowy poziom. Porozumienie Jarosława Gowina poszerza się o grono wspaniałych samorządowców. Nie mam najmniejszej wątpliwości, że wójt Roman Radczyc jest w gronie najlepszych wójtów w województwie łódzkim. Cieszę się, że drużyna Porozumienia wzmacnia się – mówił dzisiaj Krzysztof Ciecióra, który zapowiedział owocną współpracę z wójtem gminy Radomsko.Jednym z wiodących projektów jest budowa mieszkań w ramach Społecznej Inicjatywy Mieszkaniowej. Gmina Radomsko przystąpiła do programu, w ramach którego w Strzałkowie powstanie 40 tanich mieszkań.

Nasza współpraca z Krzysztofem Cieciórą trwa już od dwóch lat. Mam nadzieję, że decyzja, którą podjąłem jest słuszna – mówił dzisiaj wójt Roman Radczyc.

 

Do grona Porozumienia wstąpili również Sylwia Michalak i Wioletta Michalska z zarządu OSP w Kietlinie oraz Michał Pytkowski – radny gminy Radomsko. 

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD