NA SYGNALEZ ŻYCIA MIASTA

JECHAŁ PO PIJAKU, USZKODZIŁ CZTERY SAMOCHODY

52-letni mężczyzna jadąc ulicą Batorego w kierunku ulicy Sienkiewicza, kolejno uderzał w cztery zaparkowane przy drodze auta. W ten sposób uszkodził nissana, seata, volkswagena i audi. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna miał prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Jak ustalili policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Radomsku, kierujący nissanem 52-letni mężczyzna jadąc ulicą Batorego w kierunku ulicy Sienkiewicza, kolejno uderzał w cztery zaparkowane przy drodze auta. W ten sposób uszkodził nissana, seata, volkswagena i audi.  – Po zdarzeniu mężczyzna porzucił swój pojazd i uciekł z miejsca zdarzenia. Szybko  został jednak złapany przez funkcjonariuszy i doprowadzony do komendy, gdzie wykonano badanie alkomatem, które wykazało, że ma prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie – informuje Aneta Wlazłowska, oficer prasowy KPP w Radomsku.

52 – latek usłyszał zarzuty kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności, wysoka kara grzywny oraz zakaz prowadzenia pojazdów. Mężczyzna odpowie też za spowodowanie kilku kolizji.

 

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close
Close