JECHAŁ POD WPŁYWEM. CHCIAŁ PRZEKUPIĆ POLICJANTÓW

Reklama

58 – letni mieszkaniec gminy Kamieńsk, który kierował pojazdem mając w organizmie 3 promile alkoholu podczas wykonywania czynności z jego udziałem obiecał wręczyć policjantom 2 tys. złotych, w zamian za odstąpienie od zatrzymania go. Za usiłowanie wręczenia korzyści majątkowej grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Dyżurny Policji otrzymał informację, że przy drodze relacji Bełchatów – Kamieńsk został ujęty nietrzeźwy kierujący fordem. Chwilę później patrol policyjny z Komisariatu Policji w Kamieńsku potwierdził treść zgłoszenia. Jeden ze świadków jechał za fordem a gdy ten się zatrzymał, zabrał kluczyki od pojazdu i powiadomił policję. Badanie przeprowadzone przez policjantów wykazało, że 58- letni mieszkaniec gminy Kamieńsk miał w organizmie 3 promile alkoholu. – Mężczyzna ten nalegał, aby funkcjonariusze wypuścili go i zapomnieli o całej sprawie. W zamian za to obiecywał pieniądze. W związku z powyższym został poinformowany, że popełnił kolejne przestępstwo. 58 – latek został osadzony w policyjnym areszcie. Następnego dnia, podczas rozmowy z policjantami przyznał się do zarzucanych mu czynów – informuje Aneta Wlazłowska z KPP w Radomsku.

Mężczyzna odpowie nie tylko za jazdę pod wpływem alkoholu, ale też za próbę wręczenia łapówki, za co grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

(info: KPP w Radomsku)

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD