Reklama
KOMBIT-kasy
Z ŻYCIA MIASTA

JEST CIEMNO! MA BYĆ LEPIEJ

Bez mała egipskie ciemności panujące na terenie miasta Radomska skłoniły radnych miejskich do podjęcia interwencji u urzędników.  Jak zauważają samorządowcy ciemno jest m.in. na placu 3 Maja, na ulicy Przedborskiej czy Piaskowej. Mając to na uwadze zaapelowali do służb prezydenta o podjęcie działań. Te obiecały poprawę…

– Od kilku dni obserwowałem miejskie oświetlenie. Kolokwialnie mówiąc w wielu częściach miasta gołym okiem widać ciemność…  Duże braki w oświetleniu są na przykład na placu 3 Maja – zauważa radny Grzegorz Minecki.

–  Przejście dla pieszych na ulicy Przedborskiej na wysokości Lewiatana jest zupełnie nieoświetlone. Nie mówiąc już o przejściu dla pieszych znajdującym się w pobliżu parafii  Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa przy ulicy Piaskowej.  W tym miejscu dochodzi do wielu zdarzeń drogowych, które są odnotowywane przez radomszczańskich policjantów, dlatego też moim zdaniem przejście to powinno zostać doświetlone – mówi radny Dariusz Kopeć.

Naczelnik wydziału inwestycji Urzędu Miasta w Radomsku zapewnia, że usterki zostaną usunięte.  – Wskazane przez radnych punkty na bieżąco będą poprawiane. Zgłosimy usterki naszemu konserwatorowi celem jego naprawienia i uzupełnienia. Będziemy również wyjaśniać skąd aż tak duża ilość nieczynnych lamp – podkreśla naczelnik Monika Andrysiak.

Pokaż więcej
Reklama

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close
Puls Radomska

FREE
VIEW