Reklama
KOMBIT-kasy
Z ŻYCIA MIASTA

RADA CZEKA NA SENIORÓW

Prezydent Miasta Radomska ogłasza nabór kandydatów do Miejskiej Rady Seniorów w Radomsku. Zgłoszenia kandydatów mogą dokonywać organizacje osób starszych oraz podmioty działające na ich rzecz, mające siedzibę/oddział terenowy w Radomsku w terminie od 24 kwietnia do 14 maja 2019 roku.

Członkami Miejskiej Rady Seniorów w Radomsku mogą być wyłącznie mieszkańcy Radomska, którzy ukończyli 60 rok życia.

Każdy uprawniony podmiot może zgłosić jednego przedstawiciela. Zgłoszenia kandydatów na członków Miejskiej Rady Seniorów w Radomsku należy dokonać w formie pisemnej, na formularzu zgłoszeniowym. Do zgłoszenia należy załączyć oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na kandydowanie oraz klauzulę informacyjną dotyczącą  przetwarzania danych osobowych.

Formularze zgłoszeniowe dostępne są w siedzibie Urzędu Miasta Radomska w Centrum Aktywności Społecznej oraz na stronie internetowej www.radomsko.pl/ w zakładce ngo.

Zgłoszenia kandydatów należy przesyłać na adres Urzędu Miasta Radomsko, ul. Tysiąclecia 5, 97-500 Radomsko, w zaklejonej kopercie z dopiskiem „Nabór do Miejskiej Rady Seniorów w Radomsku”, w nieprzekraczalnym terminie do dnia 14 maja 2019r.

Pokaż więcej
Reklama

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close
Puls Radomska

FREE
VIEW