Jubileusz 15-lecia chóru Serenada w Radomsku [FOTO]

Reklama

Chór „Serenada” działający przy Polskim Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Radomsku świętował jubileusz 15-lecia działalności.


Uroczysta gala z tej okazji odbyła się w Miejskim Domu Kultury w Radomsku w sobotę, 22 kwietnia. Chór „Serenada” już od 15 lat występuje dla radomszczańskiej publiczności z programami rozrywkowymi i koncertami patriotycznymi. W czasie trwania jubileuszu została przedstawiona historia chóru. Podczas koncertu nie zabrakło podziękowań, życzeń oraz gratulacji.

Na deskach MDK oprócz chóru Serenada wystąpili m.in. chór Melodia z Radomszczańskiego Uniwersytetu III Wieku, Michał Makowski, Ewa Kaczmarczyk, zespół Musical Souls, soliści: Maria Wizowska i Michał Makowski, a także duety Elżbieta Śpiewak, Roma Bojdo oraz Anna Gawlak i Roman Bojdo. Nie zabrakło recytacji w wykonaniu Edmundy Bodanki, a także Ewy Kaczmarczyk.

To wyjątkowy jubileusz, który z pewnością wzbudza wiele wzruszeń i radości wśród członków zespołu oraz całej organizacji. W ciągu piętnastu lat chór „Serenada” stał się nie tylko miejscem muzycznej ekspresji, ale także prawdziwą rodziną dla swoich członków – pisał do chórzystów w liście gratulacyjnym prezydent Jarosław Ferenc.

Dzięki zaangażowaniu i pasji chóru, udało się mu osiągnąć wiele sukcesów i zdobywać nagrody, ale przede wszystkim zyskać uznanie wśród mieszkańców miasta, którzy mieli okazję słuchać chóru podczas wielu wydarzeń kulturalnych. Kolejne lata z pewnością przyniosą chórzystom seniorom wiele sukcesów i niezapomnianych chwil związanych z muzyką.


Czytaj też: Majówka z MDK

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD