NA SYGNALE

KARAMBOL NA „JEDYNCE” [FOTO]

10 osób trafiło do szpitali

Dziesięciu z 12 uczestników wypadku drogowego, do którego doszło niedaleko Szczepocic Rządowych trafiło do szpitali. Na szczęście ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Uczestnicy wypadku byli trzeźwi.

Do zdarzenia doszło na drodze DK-1, niedaleko miejscowości Szczepocice. – Z dotychczasowych ustaleń policjantów wynika, że 53- letni kierujący oplem zafirą, jadąc lewym pasem ruchu w kierunku Łodzi nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu i uderzył w tył seata ibizy a ten najechał na tył mini coopera, który zatrzymał się na barierach energochłonnych rozdzielających jezdnię – informuje oficer prasowy, Aneta Wlazłowska z KPP w Radomsku.

fot. KPP w Radomsku

Uczestnicy wypadku to mieszkańcy województwa łódzkiego i mazowieckiego w wieku od 18 do 78 lat. Osoby ranne zostały przewiezione do szpitali w Radomsku, Piotrkowie Trybunalskim i w Częstochowie celem wykonania niezbędnych badań lekarskich. – Pamiętajmy, że nasze bezpieczeństwo, jako uczestników ruchu drogowego, zależy w głównej mierze od nas samych! Brak należytej ostrożności i wyobraźni wszystkich uczestników ruchu, może doprowadzić do bardzo niebezpiecznych zdarzeń – konkluduje A. Wlazłowska.

(fot. KPP w Radomsku)

Pokaż więcej
Jubiler Ako

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close
Close
Puls Radomska

FREE
VIEW