MEBIN

Kasjerka i jej konkubent okradali sklep. Para została zatrzymana

Policjanci zatrzymali kasjerkę i jej konkubenta, którzy wspólnie kradli towar z jednego ze sklepów w Gomunicach. Zarówno 48 -letnia kobieta jak i jej partner noc spędzili w policyjnej celi. Zatrzymani to mieszkańcy powiatu radomszczańskiego.


W poniedziałek, 29 policjanci zostali poinformowani przez kierownika sklepu, że jedna z kasjerek kradnie towar, co potwierdza nagranie z kamer monitoringu. W procederze tym uczestniczył również przyjaciel kasjerki.

Jak ustalili mundurowi z Komisariatu Policji w Kamieńsku 48 – letnia kobieta była zatrudniona w tej placówce handlowej od ponad roku. Okazało się, że para miała ustalony schemat działania. 52 – letni mężczyzna robił zakupy w markecie tylko wtedy, gdy w pracy była jego partnerka. Mężczyzna kładł produkty na taśmie przy kasie a nieuczciwa kasjerka nie skanowała kodów artykułów, tym samym nie naliczała kwoty do zapłaty. Innym razem skanowała produkty ale tuż po przekroczeniu linii kas przez jej przyjaciela transakcje wykonane kartą płatniczą anulowała. Para w ciągu ostatnich dwóch tygodni wyrządziła szkody o wartości kilkuset złotych – mówi Aneta Wlazłowska, oficer prasowy KPP w Radomsku.

Śledczy zapowiadają, że sprawa jest rozwojowa. Policjanci w miejscu zamieszkania pary znaleźli i zabezpieczyli część przedmiotów pochodzących kradzieży. Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

fot. KPP Radomsko

Czytaj też: Pijany kierowca po krótkim pościgu zatrzymany w Radomsku. 42-latek miał ponad 3 promile

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Puls Radomska

FREE
VIEW