Magdalena Spólnicka

Kiedy kota nie ma… Teatr Capitol na wyjeździe. Dla czytelników mamy bezpłatne wejściówki

Teatr Capitol wystąpi na Scenie Miejskiego Domu Kultury w Radomsku. W sobotę, 11 grudnia o godz. 18.00 aktorzy zaprezentują kultową komedię „Kiedy kota nie ma…”, która od wielu lat bawi publiczność w całej Polsce. Redakcja Puls Radomska dla czytelników przygotowała trzy pojedyńcze darmowe wejściówki.


„Kiedy kota nie ma…” istnieje szansa, że pojawi się w najmniej oczekiwanym momencie! A wtedy bieg komicznych wydarzeń w tej znakomitej brytyjskiej komedii sytuacyjnej, może nabrać zawrotnego tempa, a rozbawienie Widzów całkowicie wymknąć się spod kontroli. Podróż poślubna do Saint Tropez? Tak! Ale w dwudziestą rocznicę ślubu ??? Jak poradzą sobie z wzajemnymi uszczypliwościami dwa zabawne angielskie małżeństwa z 20-letnim stażem? Jak rozbudzić dziką namiętność w mężu fajtłapie? Jak ów próbuje dotrzymać kroku szwagrowi seksoholikowi? Jak zaimponować zmanierowanej zamożnej siostrze i nie zabić jej wędzonym łososiem? Oraz czy szczotka sedesowa z wizerunkiem pary królewskiej może pomóc w samobójstwie pięknej 20-latce? – odpowiedzi mogą być abstrakcyjnie zaskakujące! Jedyne przewidywalne tego wieczoru, to ponad 2 godziny dobrego dowcipu, humoru i śmiechu do łez!

Reżyseria Andrzej Rozhin

Scenografia i kostiumy Joanna Pielat-Rusinkiewicz

Przekład Klaudyna Rozhin

Opracowanie muzyczne Agnieszka Putkiewicz

BILETY:
Kasa MDK
www.teatrcapitol.pl/wyjazdy/repertuar-wyjazdowy,

https://www.kupbilecik.pl/imprezy/61109/Radomsko/Kiedy+kota+nie+ma…/

Rezerwacja i zamówienia grupowe: tel. (+48) 733 777 840, anna.stani@teatrcapitol.pl

Darmowe bilety dla czytelników

Redakcja Puls Radomska dla czytelników przygotowała trzy pojedyńcze darmowe wejściówki. Wystarczy pobrać naszą aplikację, która jest dostępna w sklepie Google Play i App Store dla telefonów iPhone i iPad oraz napisać (imię i nazwisko) na adres redakcja@pulsradomska.pl. Decyduje kolejność zgłoszeń. Na wiadomości czekamy do końca listopada.

 


Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD