KOLEJNE GIEŁDY PRACY W URZĘDZIE PRACY W RADOMSKU

Reklama

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku wkrótce zorganizuje giełdy pracy dla Agencji Pracy Tymczasowej Gi Group oraz dla Studia stylizacji paznokcia.

W środę 20 lipca 2016 r. w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Radomsku odbędzie się giełda pracy dla Studia stylizacji paznokcia na stanowisko MANIKIURZYSTKA. Wymagania, które muszą spełniać kandydaci do pracy to posiadanie zdolności zdobienia paznokci.

W środę 10 sierpnia 2016 r. w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Radomsku odbędzie się giełda pracy dla Agencji Pracy Tymczasowej Gi Group na stanowisko PRACOWNIK PRODUKCJI do firmy Indesit Company Polska. Wymagania, które muszą spełnić kandydaci do pracy to posiadanie chęci i motywacja do pracy.

Ważne! Giełdy pracy skierowane są zarówno do osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Radomsku jak i osób niezarejestrowanych, które same aktywnie poszukują pracy lub chcą zmienić swoją dotychczasową pracę.

Wszystkie osoby zarejestrowane jako osoby bezrobotne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Radomsku, zainteresowane udziałem w giełdach pracy proszone są o kontakt z doradcami klienta w PUP (ul. Tysiąclecia 2, 97-500 Radomsko – boksy od nr 4 do 18 ) lub w Filii PUP w Przedborzu (ul. Pocztowa 30, 97-570 Przedbórz).

Osoby spoza ewidencji  osób bezrobotnych proszone są natomiast o kontakt z doradcą klienta w pok. nr 8 lub pod nr (44) 683 73 56 – 58 wybierając nr wew. 31 lub 42.

(info: PUP w Radomsku)

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD