TEN DZIEŃ ZMIENI COŚ W ICH ŻYCIU? [FOTO, VIDEO]

Reklama

W Hotelu TED w Radomsku trwa casting do produkowanych przez „Tako Media” paradokumentalnych seriali telewizyjnych, takich jak: „Trudne Sprawy”, „Dlaczego Ja”, „Pamiętniki z wakacji”, „Sekrety sąsiadów”, „Dzień, który zmienił moje życie”, „Detektywi w akcji”.

DSCN4228

Wydarzenie cieszy się dużym zainteresowaniem. – Przyszłam na casting, ponieważ chciałam spróbować swoich sił w aktorstwie. Kto wie, może pójdę na studia aktorskie? Jak na razie po raz pierwszy stanę jednak przed kamerą. Nie ukrywam, stresuję się – usłyszeliśmy od Julii Sojke. – Do tej pory próbuję swoich sił w teatrze Źródło. Przyszedłem na casting, aby sprawdzić swoje możliwości i umiejętności – mówi z kolei Marek Biesiada, który na casting przyszedł wraz z Adrianem Toma.

Aktorzy amatorzy po wypełnieniu specjalnych ankiet muszą uzbroić się w cierpliwość. Każdy z nich otrzymuje bowiem numerek i na przesłuchania wchodzi dopiero po wyczytaniu.

A co dzieje się za zamkniętymi drzwiami. O to zapytaliśmy Katarzynę Haszczewską z „Tako Media”. – Casting polega na odegraniu krótkiej improwizowanej scenki na podstawie scenariusza. Dla nas ważne jest to, aby osoba podczas scenki zachowywała się naturalnie. Im mniej improwizacji, tym lepiej – mówi Katarzyna Chaszczewska.

Uczestnicy castingu trafiają do tzw. bazy „Tako Media” i czekają na kontakt od producenta.

Casting potrwa w Radomsku do godz. 18.00.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD