Kolejne ofiary koronawirusa w województwie łódzkim
Biuro prasowe wojewody łódzkiego poinformowało o kolejnych zgonach w województwie łódzkim osób zakażonych koronawirusem. To:
– 68 – letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu Polsko-Amerykańskiej Kliniki Serca w Bełchatowie i posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu piotrkowskiego.
– 80 – letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Zgierzu i posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu łódzkiego.
– 86 – letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Zgierzu i posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu łódzkiego.
– 90 – letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Zgierzu i posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu łódzkiego.
– 74 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Zgierzu i posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu łódzkiego.
– 81 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Zgierzu i posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu łódzkiego.
– 90 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Zgierzu i posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu łódzkiego.





![Góralska energia na jarmarku. Baciary dali koncert pełen ognia [ZDJĘCIA, FILM]](https://pulsradomska.pl/wp-content/uploads/2025/12/DSCN4509-390x220.jpg)
![Góralska energia na jarmarku. Baciary dali koncert pełen ognia [ZDJĘCIA, FILM]](https://pulsradomska.pl/wp-content/uploads/2025/12/DSCN4509-220x150.jpg)
![Świąteczna magia na Placu 3 Maja – Jarmark Bożonarodzeniowy trwa! [ZDJĘCIA]](https://pulsradomska.pl/wp-content/uploads/2025/12/DSCN4455-220x150.jpg)