Reklama
KOMBIT-kasy

Kolejny odcinek drogi do Piskorzeńca wyremontowany

Zakończył się remont kolejnego odcinka drogi powiatowej nr 3910E Przedbórz – Piskorzeniec. Wykonano nową nawierzchnię jezdni, utwardzone tłuczniowe pobocza, oznakowanie poziome oraz przeprowadzono wymianę oznakowania pionowego.

Do niedawna droga z Przedborza do Piskorzeńca uznawana była za jedną z najbardziej zniszczonych w całym powiecie. Dziś wygląda już całkowicie inaczej, a korzystający z niej użytkownicy chwalą komfort jazdy. W ubiegłym roku przeprowadzony został remont jej ponadkilometrowego odcinka (ok. 3 km od granic Przedborza) oraz przebudowa skrzyżowania z drogą do Gór Mokrych. Kilka dni temu, również dzięki dofinansowaniu z Funduszu Dróg Samorządowych, przeprowadzono remont kolejnego, 1800 m odcinka pomiędzy skrzyżowaniami z drogą powiatową nr 3911E (prowadzącą do wsi Góry Mokre), a skrzyżowaniem z drogą gminną nr 112458E (prowadzącą do wsi Miejskie Pola) – włącznie z tym skrzyżowaniem.

Koszt modernizacji 1800-metrowego odcinka drogi łączącej Przedbórz z Piskorzeńcem wyniósł 582 039 zł. Dotacja z budżetu państwa to 407 427 zł (70 proc. kosztów inwestycji).

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Puls Radomska

FREE
VIEW