Koncert Turbo na 40-lecie oraz Subterfuge w Klubie Muzycznym Bogart w Gomunicach

Reklama

Turbo wyrusza w trasę koncertową po Polsce w ramach przerwanych przez pandemię obchodów 40-lecia zespołu. Zespół zagra w klubie muzycznym Bogart w Gomunicach.


Zespół Turbo – legenda polskiego heavy metalu – w 2020 roku obchodził 40-lecie istnienia i z tej okazji zaprezentuje program przekrojowy (z wydłużoną setlistą), podsumowujący dotychczasową działalność. Zapowiada się przynajmniej 2-godzinna dawka klasyki polskiego heavy-metalu. Koncert w Gomunicach odbędzie się w tradycyjnej formule elektrycznej. Pojawią się utwory z większości wydawnictw Turbo, dlatego każdy kto przyjdzie znajdzie coś dla siebie.

Grupa powstała w styczniu 1980 roku w Poznaniu, a jej liderem jest wybitny polski gitarzysta Wojciech Hoffmann. Zespół zagrał tysiące koncertów w Polsce, biorąc udział w wielu istotnych festiwalach rockowych i metalowych. Grupa kilkukrotnie wyjeżdżała koncertować poza granice ojczyzny, między innymi do Austrii, Czech, Irlandii, Niemiec, Słowacji, Szwecji, Wielkiej Brytanii, a także do Rosji.

W trakcie swojej kariery zespół miał przyjemność grać na tej samej scenie między innymi z takimi wykonawcami jak: Hanoi Rocks, Pretty Maids, Helloween, Running Wild, Overkill, Kreator, Citron, Sepultura, Deep Purple, Uriah Heep.

Formacja posiada w swoim dorobku sporo wydawnictw, w tym dwanaście albumów studyjnych. Wśród nich znajdują się „Dorosłe dzieci”, „Kawaleria szatana”, „Ostatni wojownik”, „Strażnik światła” i jak dotąd ostatnia płyta studyjna grupy „Piąty żywioł”.

Przed Turbo wystąpi zespół Subterfuge

Lubisz metal progresywny? Zespół SUBTERFUGE na pewno przypadnie Ci do gustu. W twórczości grupy można dostrzec mix gatunków, jak heavy, power, death metal. Nie koniec na tym muzycznych eksperymentów grupy. W utworach można niespodziewanie usłyszeć skrzypce oraz saksofon!

Koncepcyjne płyty, jak dobra książka przeprowadzają Cię w niezwykłą i spójną opowieść. Całość w połączeniu z niezwykle ekspresywną muzyką stanowi niepowtarzalny styl zespołu. Każda dobra historia, to niespodziewane zwroty akcji, chwile wzruszeń, dobre lub złe zakończenia. Ten kalejdoskop słychać w każdym utworze zespołu. Trzeba też podkreślić, że grupa oddaje to na koncertach za sprawą bardzo dobrze zaplanowanej oprawie scenicznej, świateł i dopracowanego brzmienia.

 

Koncerty w Gomunicach odbędą się w piątek 28 października.

  • godz. 19:00 – otwarcie drzwi;
  • godz. 19:30 – Support: Subterfuge
  • godz.20:30 – TURBO
Bilety można nabyć online klikając TUTAJ.
  • 60 zł – przedsprzedaż – I pula (ilość ograniczona)
  • 70 zł – przedsprzedaż – II pula do dnia koncertu
  • 80 zł – na bramce w dniu koncertu
Bilety w sprzedaży stacjonarnej, w cenie 60 zł, są dostępne od 23 września br. w klubie, w godzinach otwarcia.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD