www.xvideosking.me

avgle

APLIKACJAKULTURAZ ŻYCIA MIASTA

KONCERT Z OKAZJI DNIA BABCI I DZIADKA [FOTO]

W Miejskim Domu Kultury mnóstwo widzów w wyśmienitych nastrojach czekało na rozpoczęcie koncertu Joanny Aleksandrowicz.  W sali widowiskowej trwa muzyczny wieczór – koncert filmowo – musicalowy z okazji Dnia Babci i Dziadka.W roli głównej Joanny Aleksandrowicz

Na samym początku głos zabrał dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Radomsku Krzysztof Zygma składając serdeczne życzenia seniorom. Następnie na scenę wkroczyła Joanna Aleksandrowicz z pierwszą piosenką tego popołudnia pt. ,,Noce i Dnie”. Piosenkarka szybko skradła serca widzów. Podczas koncertu można usłyszeć filmowe piosenki m.in ,,On tak ładnie kradnie” ,,Vabank” ,,Zagraj Antoś Tango ”,,Walc na orkiestrę” oraz ,,Tango”

Joanna Aleksandrowicz aktorka i wokalistka młodego pokolenia urodzona w Zduńskiej Woli. Występowała m.in na deskach Teatru Muzycznego w Gdyni, Teatru Polskiego we Wrocławiu, Novej Scenie w Bydgoszczy oraz gościnnie na scenie Teatru Roma w Warszawie. Aktorka filmowa i serialowa. Współpracuje z topowymi reżyserami m.in z Wojtkiem Smarzowskim i Markiem Koterskim. Zdjęcia aktorki pt. ”Kobieta o poranku” zostały wyróżnione przez włoski portal ”Vouge Italia” oraz brytyjski ”Calumet Photo UK”. Pierwszy koncert filmowo- musicalowy artystka zagrała we współpracy z członkami zespołu Varius Manx. Od tego czasu regularnie koncertuje.

 

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close
Puls Radomska

FREE
VIEW
mormon gets cock sucked.xnxx cute busty girl riding dildo on cam.