Koncerty Hypnos i Subterfuge w klubie Bogart w Gomunicach

Reklama

W sobotę, 22 kwietnia w klubie Bogart w Gomunicach wystąpią – zespół Subterfuge (muzycy z regionu łódzkiego) oraz Hypnos – legenda czeskiego Death Metalu.


Hypnos – Prawdziwa legenda czeskiego Death Metalu!

Formacja ta powstała w 1999 roku, zespół założyli członkowie zespołów Krabathor oraz Pegas. Na swoim koncie mają trzy albumy z niemieckim Morbid Records. Hypnos nawiązał też współpracę z Norweskim producentem Børgem Finstadem, znanym ze współpracy z takimi zespołami, jak Mayhem, Ihsahn czy Arcturus. Ich ostatnie wydawnictwo to “The Blackcrow” które ujrzało światło dzienne 30 października 2020 roku. Hypnos koncertował po Europie razem z takimi zespołami jak Morbid Angel, Behemoth, Napalm Death, Vader czy Amon Amarth, grając łącznie ponad 500 koncertów!

Ci death metalowi weterani przyjadą tym razem do Polski, aby wystąpić na deskach 3 znakomitych klubów, gwarantując nam prawdziwe death metalowe uderzenie! Zespół zagra trzy koncerty wchodzące w skład trasy po Polsce Hypnotic Madness Tour. Jeden z nich odbędzie się w klubie Bogart w Gomunicach w sobotę, 22 kwietnia o godzinie 20:00.

Subterfuge

Twórczość Subterfuge można określić, jako metal progresywny, łączący gatunki takie jak heavy, power czy death metal z dźwiękami skrzypiec i saksofonu. Styl zespołu zaskakuje, a ich koncepcyjne albumy przenoszą słuchacza w niezwykły, lecz spójny świat. Ekspresywna i eksperymentalna muzyka opowiada historie pełne niespodziewanych zwrotów akcji, chwil wzruszeń oraz wyjątkowych zakończeń. Członkowie grupy świetnie potrafią oddać klimat tej wybuchowej mieszanki na koncertach, a dopracowany wizerunek oraz sceniczna oprawa i gra świateł sprawiają, że koncerty Subterfuge są niezapomnianym widowiskiem!

Bilety:

  • Przedsprzedaż – 59zł
  • W dniu koncertu – 70zł

Bilety dostępne na stronie: https://biletyna.pl/koncert/Hypnos-Subterfuge/Gomunice

 

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD