Macie plany na majówkę? Miasto zaprasza do Kinemy

Reklama

Plany na majówkę? Miasto zaprasza na „Majówkę w Kinemie”, czyli wiosenny piknik rodzinny, który odbędzie się 3 maja o godz. 16.00 na terenie „Kinemy”. W programie znalazło się wiele atrakcji, w tym pokazy strażackie, występy lokalnych artystów, plenerowa wystawa, kino pod gwiazdami oraz wiele innych.


Po kilku latach starań budynek dawnego kinoteatru Kinema w styczniu tego roku został zakupiony przez miasto. Zanim obiekt odzyska swoją dawną funkcję minie pewnie jeszcze kilka lat, ale warto wykorzystać duży teren zielony znajdujący się za budynkiem.

Dlatego już teraz zapraszamy wszystkich mieszkańców na wiosenny piknik rodzinny „Majówka w Kinemie”. Ponieważ historia budynku nierozerwalnie łączy się z działalnością Ochotniczej Straży Pożarnej, w organizację wydarzenia włączyły się wszystkie jednostki OSP z terenu miasta. Będzie pokaz pojazdów oraz sprzętu. Zobaczymy też druhów w akcji podczas pokazu ratownictwa technicznego – zaprasza urząd.

W programie także: zabawy i konkursy dla dzieci i dorosłych, grill oraz muzyka na żywo w wykonaniu lokalnych artystów: Radomszczańskiej Kapeli Podwórkowej i dziewczęcego zespołu Musical Souls. To będzie prawdziwe święto dla całej rodziny!

A to jeszcze nie wszystko!

Przywołana zostanie bogata historia Kinemy uwieczniona na plenerowej wystawie. A gdy słońce zacznie zachodzić, odbędzie się projekcja filmowa w „Kinie na leżakach”. Widzowie obejrzą polską komedię „Zupa nic” w doborowej obsadzie Adama Woronowicza, Kingi Preis oraz Ewy Wiśniewskiej.

Weź więc kocyk i przygotuj się na seans pod gwiazdami. Zarezerwuj czas i spędź ostatni dzień majówki na dobrej zabawie.

Organizatorzy zastrzegają, że program może ulec zmianie.


Czytaj też: Kino Pasja zaprasza do nowej sali. Repertuar na najbliższe dni

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD