Konsultacje społeczne projektu Strategii Rozwoju Województwa Łódzkiego 2030

Reklama

Zarząd Województwa Łódzkiego ogłosił konsultacje społeczne projektu Strategii Rozwoju Województwa Łódzkiego 2030 wraz z prognozą oddziaływania na środowisko.


Podczas konsultacji istnieje możliwość zapoznania się z projektem strategii oraz wyrażenia uwag i wniosków za pośrednictwem specjalnego formularza

Opracowywana strategia ma wpływ na kierowanie środków unijnych, zatem ma bezpośrednie przełożenie także na sytuacje przedsiębiorców i samorządów w naszym województwie. Dokument wyznaczy kierunki rozwoju regionu przez najbliższych 10 lat.

Konsultacje potrwają do 9 kwietnia 2021 r. Projekt strategii oraz formularz zgłaszania uwag są dostępne na stronach internetowych: www.strategia.lodzkie.pl, www.bip.lodzkie.pl (Ogłoszenia – Konsultacje społeczne) oraz do wglądu w siedzibie Departamentu Polityki Regionalnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego (ul. Tuwima 22/26, pok. 612). Tą drogą należy też zgłaszać uwagi i wnioski, czyli za pośrednictwem internetu oraz korespondencją tradycyjną na adres urzędu. Zawsze z dopiskiem „Uwagi i wnioski do SRWŁ 2030”.


Czytaj też: Kolejny przetarg na sprzedaż działki i budynków przy al. Jana Pawła II

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD