MEBIN

Kolejny przetarg na sprzedaż działki i budynków przy al. Jana Pawła II

Będzie kolejny przetarg na sprzedaż działki i budynków tzw. starego szpitala przy al. Jana Pawła II w Radomsku. Jego termin wyznaczony został na 10 maja 2021 r.

Dwie działki o łącznej powierzchni 0,4151 ha oraz kompleks budynków, w których przed laty funkcjonował m in. Zakład Pielęgnacyjno – Opiekuńczy i gabinety rehabilitacji, zostały przeznaczone do sprzedaży w drodze przetargu ustnego nieograniczonego. Cena wywoławcza wynosi 1 400 000 zł.

Nieruchomość będąca własnością Powiatu Radomszczańskiego po raz kolejny wystawiona została na sprzedaż i czeka na nowego właściciela. Poprzednie przetargi z uwagi na brak oferentów kończyły się wynikiem negatywnym.

Działki położone w ścisłym centrum, przy Alei Jana Pawła II nr 5 i 7, wyposażone są w infrastrukturę techniczną. Posiadają dostęp do sieci energetycznej, wodociągowej, kanalizacji sanitarnej i gazowej. Budynki, z uwagi na konieczność wykonania prac remontowych, obecnie nie są użytkowane.

Wszyscy zainteresowani nabyciem nieruchomości mogą uzyskać szczegółowe informacje w Starostwie Powiatowym w Radomsku w Referacie Gospodarki Nieruchomościami (pok. nr 213, tel. nr 44 685 89 42).

Więcej informacji o przetargu znajduje się w ogłoszeniu.

 

Czytaj też: Niebawem ruszy remont terenów przy ul. Reymonta i al. Jana Pawła II

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Puls Radomska

FREE
VIEW