Koronawirus. Rekordowa liczba zgonów w województwie łódzkim

Reklama

Biuro prasowe wojewody łódzkiego poinformowało o kolejnych zgonach w województwie łódzkim osób zakażonych koronawirusem. To:

– 51 -letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Częstochowie. Posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu pajęczańskiego.

– 66 -letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Wieluniu. Posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu wieluńskiego.

– 67 -letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu im.Biegańskiego w Łodzi. Pacjentka pochodziła z powiatu zduńskowolskiego.

– 78 -letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Brzezinach. Posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu brzezińskiego.

– 79 -letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu im. Biegańskiego w Łodzi. Pacjentka pochodziła z powiatu łódzkiego-wschodniego.

– 82 -letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu Zakonu Bonifratrów im. Jana Bożego w Łodzi. Posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu łódzkiego

– 83 -letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Zgierzu. Pacjentka pochodziła z powiatu łódzkiego.

– 83 -letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Radomsku. Posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu radomszczańskiego.

– 86 -letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu im. Biegańskiego w Łodzi. Pacjentka pochodziła z powiatu łódzkiego.

– 88 -letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu im. Biegańskiego w Łodzi. Posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu łódzkiego.

– 90 -letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Zduńskiej Woli. Posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu wieruszowskiego

– 90 -letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Brzezinach. Posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu brzezińskiego.

– 92 -letnia kobieta. Była hospitalizowana w CKD w Łodzi. Posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu łódzkiego.

– 45 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu im. Biegańskiego w Łodzi. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu piotrkowskiego.

– 47 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Wieluniu. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu wieluńskiego.

– 48 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w im. Biegańskiego w Łodzi. Pacjent pochodził z powiatu radomszczańskiego.

– 65 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Wieruszowie. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu wieruszowskiego.

– 66 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Wieruszowie. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu pajęczańskiego.

– 67 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu im. Biegańskiego w Łodzi. Pacjent pochodził z powiatu łódzkiego.

– 71 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu im. Biegańskiego w Łodzi. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu zduńskowolskiego.

– 71 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Wieruszowie. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu wieruszowskiego.

– 74 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu im. Biegańskiego w Łodzi. Pacjent pochodził z powiatu pabianickiego

– 75 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Wieruszowie. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu wieruszowskiego.

– 78 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w im. Biegańskiego w Łodzi. Pacjent pochodził z powiatu łódzkiego.

– 82 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu MSWiA w Warszawie. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu łowickiego.

– 83 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu im. Biegańskiego w Łodzi. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu pajęczańskiego.

– 84 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Bełchatowie. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu piotrkowskiego.

– 86 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu im. Biegańskiego w Łodzi. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu łódzkiego.

– 96 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Radomsku. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu radomszczańskiego.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD