Solarprojekt
Z ŻYCIA MIASTA

KRZYSZTOF GÓRNIK NOWYM PREZESEM TBS

Krzysztof Górnik został nowym prezesem Towarzystwa Budownictwa Społecznego w Radomsku. Zastąpił na tym stanowisku Tomasza Wyrzykowskiego, który kierował miejskimi zasobami lokalowymi przez 3 lata.  Jak poinformował prezydent Jarosław Ferenc Wyrzykowski zrezygnował z prezesury na własną prośbę…

Krzysztof Górnik jest mieszkańcem Radomska. Do TBS trafił z Zakładu Gospodarki Lokalowej w Łodzi.  – Pan Krzysztof pracował w Zakładzie Gospodarki Lokalowej w Łodzi przez 15 lat. Od 3 zajmował tam kierownicze stanowisko – zauważa prezydent Jarosław Ferenc.  – Pełniłem funkcję kierownika rejonu obsługi najemców. Pod moją opieką znajdowało się około 4800 lokali komunalnychdodaje prezes Górnik.

Przed nowym prezesem gospodarz Radomska stawia nowe wyzwania… –  Mam na myśli  przygotowanie programu „Mieszkanie Plus” oraz zmniejszenie kosztów opłat ponoszonych przez miasto w związku z niewywiązywaniem się z obowiązku zapewnienia lokalu dla eksmitowanych osób – przyznaje Ferenc.

Były prezes TBS, który jeszcze wczoraj oddawał blok przy ulicy Sadowej najprawdopodobniej powróci do pracy w Starostwie Powiatowym w Radomsku, gdzie korzystał z urlopu bezpłatnego. Tomasz Wyrzykowski w starostwie był naczelnikiem wydziału budownictwa.  Prezesem TBS został po wygranych wyborach przez Jarosława Ferenca w 2016 roku.

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close
Puls Radomska

FREE
VIEW