“List w butelce” – Era Travel zaprasza poszukiwaczy na konkurs

Reklama

Era Travel ma dla poszukiwaczy i odkrywców terenów powiatu radomszczańskiego propozycję letniej zabawy.


9 lipca rozpocznie się I edycja konkursu “List w butelce”. Zasady są bardzo proste. Należy na terenie powiatu radomszczańskiego odszukać list ukryty w butelce, który w każdej edycji będzie w innym miejscu opisanym przez organizatora w poście konkursowym na facebookowym profilu Era Travel. Po zlokalizowaniu listu w butelce należy zrobić zdjęcie miejsca jej ukrycia. Organizator może podawać co trzy dni od publikacji postu, w poście otwartym, podpowiedzi służące do zlokalizowania ukrytego listu.

Co trzy dni będziemy podpowiadać, gdzie butelka się znajduje, finalnie podamy współrzędne tego miejsca. W liście określona zostanie nagroda dla zwycięzcy poszczególnej edycji naszej zabawy. Zdjęcie ze znaleziskiem oraz osobą, która je zlokalizowała, może być selfiaczek, należy zamieścić, jako komentarz do posta każdej edycji zabawy – zachęcają organizatorzy.

Ważne laureat konkursu danej edycji „Listu w Butelce” jest tylko jeden. “Butelkę wraz z listem” należy dostarczyć do Starostwa Powiatowego w Radomsku ul. Leszka Czarnego 22, IV piętro, pokój 422, by wymienić go na atrakcyjną nagrodę.

Konkurs trwa od 1 lipca do 31 sierpnia br.

Przebieg konkursu:

  • I edycja 9 lipca godz. 12:00 do 22 lipca godz. 23:59 – termin publikowania komentarza/zdjęcia, pierwszej lokalizacji listu w butelce,
  • II edycja 23 lipca godz. 12:00 do 12 sierpnia godz. 23:59 – termin publikowania komentarza/zdjęcia, drugiej lokalizacji listu w butelce,
  • III edycja 13 sierpnia godz. 12:00 do 26 sierpnia godz. 23:59 – termin publikowania komentarza/zdjęcia, trzeciej lokalizacji listu w butelce.

Regulamin jest dostępny na stronie profilu organizatora. Kontakt w sprawie konkursu: turystyka@radomszczanski.pl, tel. 44 685 89 40.


Czytaj też: Rozpoczęła się budowa Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnego w Radomsku

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD