MAŁGORZATA KRUPSKA POKIERUJE MIEJSKĄ OŚWIATĄ

Reklama

Małgorzata Krupska została nowym naczelnikiem Wydziału Edukacji i Kultury Urzędu Miasta w Radomsku. Radomszczański magistrat rozstrzygnął dziś konkurs na to stanowisko.

– Pani Małgorzata Krupska  spełniła wszystkie wymagania formalne określone w ogłoszeniu o naborze. Wykazała się bardzo dobrą znajomością ustaw wymaganych przez pracodawcę. Posiada wiedzę niezbędną do pracy na powyższym stanowisku. Ponadto jej cechy osobowościowe  predysponują ją do wykonywania zadań na tym stanowisku – czytamy w uzasadnieniu dokonanego wyboru, podpisanym przez sekretarza miasta Jana Suwarta.

Oferty do konkursu na naczelnika Wydziału Edukacji i Kultury złożyły 3 osoby. Do konkursu przystąpiły dwie osoby. Rekrutacja składała się z 2 etapów. Do drugiego etapu zakwalifikowała się jedna osoba.

Małgorzata Krupska wcześniej pracowała w Zespole Szkolno-Gimnazjalnym nr 4, jako nauczyciel matematyki. Pracę w magistracie rozpocznie prawdopodobnie 27 marca 2017 r.

Małgorzata Krupska na stanowisku naczelnika Wydziału Edukacji i Kultury zastąpiła Wiolettę Marcinkowską, która od niedawna kieruje nową komórką w urzędzie miasta – Centrum Aktywności Społecznej.

 

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD