www.xvideosking.me

avgle

LOKALNI SPOŁECZNICYZ ŻYCIA MIASTA

MARATON RESUSCYTACJI PRZED NAMI

W walce o życie liczą się sekundy…

Druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej Bogwidzowy oraz Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 w Radomsku zapraszają na maraton resuscytacji. Siódma edycja wydarzenia odbędzie się 16 października o godz. 11. 30 w „siódemce”.

Wydarzenie odbędzie się w ramach Programu Edukacyjnego ph. „Ratujemy i Uczymy Ratować”. – Program ten dotarł do wszystkich szkół podstawowych w Polsce. Dzięki Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wszystkie dzieci mają szansę uczyć się pierwszej pomocy. Jest to absolutny rekord świata, gdyż Polska jest pierwszym krajem na świecie, w którym wprowadzono na tak ogromną skalę naukę podstawowych czynności ratujących życie do szkół podstawowych – zauważa dyrektor PSP nr 7, Radosław Bartnik.

Mamy nadzieję, że pobijemy ubiegłoroczny radomszczański rekord! Już teraz zapraszamy do współpracy wszystkie chętne szkoły oraz instytucje. Wszelkie pytania prosimy kierować w wiadomości prywatnej na naszej stronie, lub bezpośrednio do druha Olka Szadkowskiego – informuje Paweł Kałdoński, z OSP Bogwidzowy.

 

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close
Puls Radomska

FREE
VIEW
mormon gets cock sucked.xnxx cute busty girl riding dildo on cam.