Marcin Kwarta z Radomska z odznaką honorową “Zasłużony dla Kultury Polskiej”!

Reklama

Marcin Kwarta, radomszczański artysta fotografik, prezes fundacji foto Pozytyw został odznaczony przez ministra kultury i dziedzictwa narodowego odznaką honorową “Zasłużony dla Kultury Polskiej”.


Wiceprezes rady ministrów, minister kultury i dziedzictwa narodowego prof. Piotr Gliński na podstawie ustawy o organizowaniu i prowadzeniu działalności kulturalnej, nadał odznakę honorową “Zasłużony dla Kultury Polskiej” za osiągnięcia w tworzeniu upowszechnianiu i ochronie kultury dla Marcina Kwarta.

Akt dekoracji nastąpił w sobotę 21 stycznia w Warszawie w siedzibie Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej Stowarzyszenie Twórców.

Dziękuję Panu Ministrowi za przyznane odznaczenie, kapitule, a w szczególności Markowi Tomaszuk za zaopiniowanie wniosku na powyższe odznaczenie. Jest to podsumowanie 25 lat mojej działalności twórczej oraz 5 lecie pracy społecznej w Fundacji foto POZYTYW. Dziękuję za docenienie mojej pracy, jako artysty fotografa oraz jako społecznika – mówi Marcin Kwarta.

Odznakę “Zasłużony dla Kultury Polskiej”, nadaje się osobom wyróżniającym się w tworzeniu, upowszechnianiu i ochronie kultury.Czytaj też: Płatnik z profilem na PUE z urzędu, musi się zgłosić do ZUS po dane do logowania

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD