Nowy koncert z André Rieu w Dublinie. Retransmisję zobaczymy w MDK w Radomsku

Reklama

Ubóstwiany przez miłośników muzyki i widzów kinowych całego świata, maestro zaprasza nas tym razem do Dublina. Za pośrednictwem kinowej retransmisji będziemy mogli przenieść się do tej przepełnionej zielenią stolicy Irlandii.


Wszyscy doskonale pamiętamy wspaniały letni koncert z Maastricht „Niech znów nastaną szczęśliwe dni!”. Już podczas niego André Rieu zapowiadał nam kinową podróż do Dublina.

Dziś mówi jeszcze to: „Nowy Rok i karnawał to specjalny czas. Wraz z rodziną i przyjaciółmi z nadzieją patrzymy na nadchodzący rok. Mam nadzieję, że nasz dubliński koncert tylko utrzyma Was, kochani widzowie kinowi, w optymistycznym nastroju. Zacznijmy rok 2023 pięknym walczykiem lub dwoma! Moja wspaniała Orkiestra Johanna Straussa i ja nie możemy się już doczekać, żeby »zobaczyć« się z Wami w kinach”.

André Rieu i powołana przez niego do życia Orkiestra Johanna Straussa występują na całym świecie od ponad 35 lat. Ich koncerty, przepełnione piękną muzyką, to niezwykle barwne widowiska. Rocznie ogląda je na żywo ponad pół miliona melomanów. Dodatkowe kilkaset tysięcy cieszy się nimi za pośrednictwem kinowych retransmisji.

Zacznijmy, więc wspólnie 2023 rok z André i jego orkiestrą przy dźwiękach walczyków, marszy, słynnych operowych i operetkowych arii oraz największych przebojów muzyki popularnej.

Retransmisja koncertu: w niedzielę 22 stycznia o godz. 17:00 w sali kameralnej.

Bilety: 30 zł/ulgowy, 35 zł/normalny.

Czas trwania: około 140 minut, w tym jedna przerwa.
Napisy: polskie.
Prowadzenie koncertu: Charlotte Hawkins.


Czytaj też: Niedzielny Poranek Artystyczny w MDK w Radomsku. Co przygotowano?

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD