W MARCU – WSPINACZKA NA ŚCIANCE

Reklama

Osoby lubiące, kiedy ich poziom adrenaliny nieco wzrasta, osoby lubiące wyzwania, a zarazem takie, które są z aktywnością na ty, nie będą już musiały pokonywać wielu kilometrów, by zaspokoić wymienione potrzeby. W Powiatowej Hali Sportowej została bowiem zamontowana ścianka wspinaczkowa.

– Prace montażowe zostały już ukończone. Obecnie czekamy na dowiezienie lin asekuracyjnych oraz wprowadzenie w życie kilku spraw organizacyjnych, w tym odbiór ścianki. Najprawdopodobniej w drugim tygodniu marca zainteresowane osoby będą mogły z niej korzystać – usłyszeliśmy od kierownika hali Dawida Nowaka.

Ścianka wspinaczkowa ma różną wysokość (od 6 do 7,28 m) i ponad 9,5 m szerokości, co pozwoliło umieścić na niej siedem różnych, oryginalnych i zróżnicowanych technicznie dróg wspinaczkowych, wytyczonych przez licencjonowanego konstruktora dróg wspinaczkowych Polskiego Związku Alpinizmu. Wspinanie po różnych formacjach wzbogacą również trzy dodatkowe struktury wspinaczkowe.

Jeżeli chodzi o odpłatność za tę atrakcję, to Zarząd Powiatu Radomszczańskiego, czyli właściciel Powiatowej Hali Sportowej, zapewnia, iż ceny będą konkurencyjne w stosunku do obowiązujących w sąsiednich miastach.

IMGP8793 IMGP8794 IMGP8792

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD