Reklama
KOMBIT-kasy

Masz niepotrzebny sprzęt? Oddaj go potrzebującym

Miasto Radomsko inicjuje akcję, skierowaną do radomszczan, której celem jest ratowanie sprzętu RTV oraz AGD i przekazywanie go osobom potrzebującym.

W związku z dużą ilością zapytań i propozycji oddawania starego sprzętu RTV i AGD, często sprawnego, tak by mógł posłużyć jeszcze innym, Urząd Miasta zainicjował akcję „Nie wyrzucaj sprawnych urządzeń – Daj im drugie życie – Oddaj potrzebującym”

Na specjalnie utworzonej „grupie” na  Facebook-u oddający sprzęt RTV i AGD będą mogli poinformować potencjalnie zainteresowanych ich nabyciem nowych właścicieli. Grupa służyć będzie wzajemnej komunikacji i angażowaniu się osób chcących skorzystać z takiej możliwości.

Drodzy radomszczanie – jeśli macie sprzęt RTV i AGD, który nie jest Wam potrzebny lub gdy planujecie go zamienić na nowy, przekażcie go za pośrednictwem naszej „grupy” innym – całkowicie za darmo. Jeśli macie sprzęt wymagający drobnej naprawy również poinformujcie o tym innych, bo być może go jeszcze wykorzystają – zachęca do udziału w akcji prezydent Jarosław Ferenc.

Dzięki tym działaniom, zamiast do utylizacji urządzenia mogą być jeszcze długo wykorzystywane  w gospodarstwach domowych. Nie wszystkich stać na nowy sprzęt, są tacy którzy chętnie z nich jeszcze skorzystają. Warto spróbować i włączyć się we wspólne działania – dodaje prezydent Jarosław Ferenc.

 

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Puls Radomska

FREE
VIEW