MDK PRZYGOTOWUJE SIĘ DO 50-LECIA

Reklama

W przyszłym roku Miejski Dom Kultury w Radomsku będzie świętował 50-lecie istnienia. Z tej okazji placówka przygotowuje szereg atrakcji dla radomszczan.

Miejski Dom Kultury będzie świętować przez cały 2018 rok. Na stronie internetowej placówki można już zobaczyć jubileuszowe logo MDK. – Wkrótce uruchomiona zostanie nowa odsłona naszej strony, na której będą zawarte również wszelkie informacje na temat jubileuszu – mówi Jolanta Dąbrowska z MDK.

Dla radomszczan przygotowanych będzie szereg konkursów (publikowanych na łamach lokalnej prasy), w których będzie można wygrać bilety do kina oraz na spektakle teatralne. Będzie też konkurs na limeryk, poświęcony Miejskiemu Domowi Kultury. – W tym tygodniu ogłosimy szczegóły tego konkursu. Nagrodą będą również bilety na organizowane przez nas wydarzenia artystyczne – wyjaśnia J. Dąbrowska.

W roku jubileuszowym szczególne będą spotkania w Salonie Sztuki MDK. Udział w nich wezmą osoby, które swoją artystyczną drogę zaczynały właśnie w MDK.

Na tym nie koniec atrakcji. Miejski Dom Kultury przygotowuje też plebiscyt pod hasłem „50 wydarzeń na 50-lecie”. – Na naszej stronie internetowej pojawi się lista 50 wydarzeń z 50 lat naszego istnienia. Radomszczanie podejmą decyzję, które z tych wydarzeń było dla nich najważniejsze. Może to być na przykład koncert Czesława Niemena sprzed wielu lat, ale też tegoroczny spektakl „Białe małżeństwo”. Sami jesteśmy ciekawi wyników – mówi Jolanta Dąbrowska.

Punktem kulminacyjnym jubileuszu będzie zaplanowany na jesień koncert galowy, w którym wezmą udział osoby, które część swojego życia związali z tą placówką. Będą to aktorzy, tancerze oraz piosenkarze.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD