MDK w Radomsku zaprasza na jubileusz 55-lecia! W programie koncerty oraz oscarowy maraton filmowy

Reklama

Przez trzy dni od 14 do 16 kwietnia swój jubileusz 55-lecia obchodzić będzie Miejski Dom Kultury w Radomsku, który odbędzie się w zmodernizowanej sali widowiskowej.


Z okazji jubileusz 55-lecia, jakie w tym roku obchodzi Miejski Dom Kultury w Radomsku, przygotowano na najbliższy weekend szereg atrakcji, które odbędą się w odnowionej sali widowiskowej.

W piątek, 14 kwietnia MDK zaprasza na Oscarowy Maraton Filmowy.

Bilety na jeden z filmów: normalny 19 zł, ulgowy 17 zł. Karnet na dwa filmy: 30 zł.

Pierwszy film “Wieloryb” (napisy) o godz. 20.00. Reż. Darren Aronofsky, Dramat, USA 2022, 117 minut, od 15 lat.

Oscar – Najlepszy aktor pierwszoplanowy Brendan Fraser
Oscar – Najlepsza charakteryzacja i fryzury

Charlie już od lat żyje na marginesie świata uwięziony w małym mieszkaniu przez chorobliwą otyłość. Odrzucony, nie bez powodu, przez swoich bliskich, samotnie zmierza w życiową przepaść. Wystarczy jednak jeden impuls, jedno spotkanie, by zapalić w nim płomień nadziei na to, że jeszcze nie wszystko stracone. Charlie podejmuje próbę nawiązania dawno utraconego kontaktu z nastoletnią córką. Wie, że czeka go niesłychanie trudne spotkanie. Zdaje sobie sprawę, że ryzykuje utratę ostatniego złudzenia. Gotów jest jednak podjąć to ryzyko z wiarą, że także dla niego jest jeszcze szansa na odkupienie.

 

 

O godz. 22.00 rozpocznie się film “Wszystko wszędzie naraz” (napisy). Reż. Darren Aronofsky, Dramat, USA 2022, 117 minut, od 15 lat.

Oscar – Najlepszy film Dan Kwan, Daniel Scheinert, Jonathan Wang
Oscar – Najlepsza aktorka pierwszoplanowa Michelle Yeoh
Oscar – Najlepszy aktor drugoplanowy Ke Huy Quan
Oscar – Najlepsza aktorka drugoplanowa Jamie Lee Curtis
Oscar – Najlepszy reżyser Dan Kwan, Daniel Scheinert
Oscar – Najlepszy scenariusz oryginalny Dan Kwan, Daniel Scheinert
Oscar – Najlepszy montaż Paul Rogers

Evelyn Wang (Michelle Yeoh), borykająca się z trudami codzienności mama w średnim wieku, natrafia na klucz do „multiwersum”: sieci przecinających się ze sobą światów, gdzie może zbadać wszystkie drogi życiowe, którymi nie poszła: począwszy od gwiazdy filmowej do uznanego szefa kuchni Teppanyaki. Kiedy pojawiają się mroczne siły, Evelyn będzie musiała wykorzystać wszystko co ma i wszystko czym kiedyś mogła być, aby ocalić to, co jest dla niej najważniejsze: jej rodzinę. Dzięki niesamowitym scenom sztuk walki, lekkiemu humorowi w stylu pop oraz przyprawiającym o bicie serca emocjom, to epicki i porywający film, jakiego nigdy wcześniej nie widzieliście.

 

 

W sobotę 15 kwietnia o godz. 18:00 przygotowano koncert Grohman Orchestra z wokalistą Jackiem Kotlarskim. Zaprezentowane zostaną piosenki o miłości.

Grohman Orchestra przyjęła swoją nazwę od wielkiego łódzkiego fabrykanta, konesera sztuki i przyjaciela artystów – Henryka Grohmana.

Natomiast w niedzielę, 16 kwietnia o godz. 18:00 odbędzie się koncert jubileuszowy w wykonaniu grup artystycznych działających w MDK w Radomsku.

Wstęp na wydarzenia z wejściówkami, dostępnymi w kasie MDK.

 

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD